071410, ҚР, ШҚО, Семей қ. От, 40

Біздің youtube канал
Біз facebook

Сұрақтар бар?
Бізге WhatsApp арқылы жазыңыз!

Хабарлама жазыңыз

Колледж тарихы

Осы білім беру мекемесі 2000 жылдың 6 желтоқсанында Еуразия гуманитарлық колледжі ретінде құрылды және "Құқықтану" мамандығы бойынша дайындық жүргізді, содан кейін 2007 жылы Еуразия техникалық – гуманитарлық колледжі болып өзгертілді және "жол қозғалысын ұйымдастыру", "Өрт қауіпсіздігі", "төтенше жағдайларда қорғау"жаңа техникалық мамандықтары ашылды. Осы жылдар ішінде колледж үш рет мемлекеттік аттестаттаудан өтті, МЖМБС-ның авторы болды, материалдық базаны кеңейтті және нығайтты, үш мыңнан астам маман даярлады, "құтқарушыларды"даярлауға мемлекеттік тапсырыс алды.

Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесін дамыту және жаңғырту кезеңінде колледж нарық талаптарына жауап беретін мамандарды даярлауда өзінің мақсаты мен миссиясын көреді.

Колледж миссиясы

Колледж көрінісі

Кәсіби құзыреттілікке ие, Еңбек нарығының заманауи талаптарына жауап беретін, үздіксіз өсуге, Әлеуметтік және кәсіби ұтқырлыққа дайын, жоғары рухани-адамгершілік қасиеттерге ие мамандарды даярлау.

Колледж инновацияларды дамыта және енгізе отырып, мамандардың бәсекеге қабілеттілігін және мансаптық өсу мүмкіндігін және қоғамда лайықты жағдайды қамтамасыз ететін сапалы кәсіби білім берудің кепілі болып табылады.

Директордың блогы
Хабарлама жазыңыз