06.04.23.ж.12 кітапханада"Оқырман колледж "жобасының аясында Азаматтық қорғау жоғарғы колледжінде Гузель Яхинаның "Зулейха открывает глаза"романы бойынша оқырмандық конференция өткізілді. Конференцияның мақсаты :оқушылардың кітап оқуға қызығушылығын арттыру,жазушының шығармашылығымен таныстыру.06.04.23.ж.12 кітапханада"Оқырман колледж "жобасының аясында Азаматтық қорғау жоғарғы колледжінде Гузель Яхинаның "Зулейха открывает глаза"романы бойынша оқырмандық конференция өткізілді. Конференцияның мақсаты :оқушылардың кітап оқуға қызығушылығын арттыру,жазушының шығармашылығымен таныстыру.06.04.23.ж.12 кітапханада"Оқырман колледж "жобасының аясында Азаматтық қорғау жоғарғы колледжінде Гузель Яхинаның "Зулейха открывает глаза"романы бойынша оқырмандық конференция өткізілді. Конференцияның мақсаты :оқушылардың кітап оқуға қызығушылығын арттыру,жазушының шығармашылығымен таныстыру.