Құттықтаймыз

Біздің колледжіміздің студенттері оқу мен қоғамдық өмір және спортты қатар алып жүретін жан-жақты оқушылар. Спортты жандарына серік етіп, салауатты өмір салтын берік ұстанады.
1-курстың 100-топ студенті Төлеген Әли Өскемен қаласында спорттың  панкратион түрі бойынша өткен жарыста 59 салмақ дәрежесінде жүлделі 3-орынды иеленді!
Панкратион — ережесіз жекпе-жек түріне жататын спорт түрі. Негізінен әуесқой және кәсіпқой деп бөлінеді. Біздің елде бұл спорт түрі жаңадан дамып келе жатыр.
Біз Әлидің спорт өмірінде бұдан да биік шыңдарды бағындыратынына кәміл сенеміз. Жарайсың, Әли

Құттықтаймыз