Кездесу

Облыстық Балық шаруашылығы комитетінің Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғарғы білім министрлігі Қазақстан Республикасындағы тіл саясатын іске асырудың 2020-2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының шеңберінде тіл мерекесін және А.Байтұрсынұлының туған күнін атап өту мақсатында колледжіміздің студенттерімен кездесу ұйымдастырды. Қазіргі кездегі қазақ тілінің жай-күйі, құжаттама айналымының жаппай қазақ тіліне көшуі жайлы, сондай-ақ, ана тілімізді құрметтеу мен қастерлеу аясындағы маңызды ақпараттар мен іс-шаралар жөнінде әңгімелесті. Студенттер де өз ойларын ортаға салып, кездесу қызықты өтті.

Кездесу