Абайдың әдеби- мемориалдық  музейіне саяхат

Азаматтық қорғау жоғары  колледжінің 1 курс 101 топ  студенттері топ кураторы Ж.А.Турашевамен бірге қаламыздағы  Абайдың әдеби- мемориалдық  музейіне саяхаттап қайтты. Онда олар ұлы ақынның өмірі мен шығармашылығы жөнінде мол мағлұматтар алып, тың деректермен танысты. Абайдың әндері мен қара сөздерін тыңдап,мол ғибрат алды.    Сондай-ақ, Абайдың ұлдарымен бейнеленген ескерткіші мен Абайдың немере інісі әрі шәкірті Шәкәрімнің де ескерткіштерін тамашалады. Музейге саяхат сәтті өтті.

Абайдың әдеби- мемориалдық  музейіне саяхат