#Наурызмейрамы#

Дорогие преподаватели, сотрудники колледжа, примите от нас самые искренние поздравления с прекрасным праздником Наурыз - временем пробуждения природы, тепла и благоденствия!
Сіздерді 22 наурыз Ұлыстың Ұлы күні Наурыз мерекемізбен баршаңызды құттықтаймыз!!! Жаңа Жыл от басымызға жақсылық, дастарханымызға құт-береке алып келсін!!! Жан ұянызга тыныштык және бакыт тілейміз табыстарыңызга жұмыстарыңызга жеміс тілейміз!

С/у Борисова Кристина и Саньязова Айгерим  учащиеся 200 группы

#Наурызмейрамы#