Дөнгелек үстел

Еріктілер-қоғамның қозғаушы қуаты » тақырыбында Сейсенова Г.С 301 топ студенттерімен дөңгелек үстел өткізіп, пікір алмасты. Ерікті деген ұғым өз еркімен, ешқандай ақысыз қоғамға қызмет ететін адам. Ал қоғамда олардың орны ерекше. Өйткені еріктілер жасаған жақсылықтары үшін өтемақы немесе материалдық қажеттілік талап етпейді. Олар көмектесуді парыз деп санайды. «Еріктілер деген кім, олар немен айналысады, олар не үшін мұндай жақсылықтарға барады?» деген сұрақтарға  жауап іздеп ой бөлісті.

Дөнгелек үстел