Жасөспірім және заң

"Жасөспірім және заң"

Бүгінгі таңда қоғамның алдында тұрған басты міндеттердің бірі – балалар мен жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықтың алдын-алу,кәмелетке толмағандар арасындағы қылмыстың өсуіне жол бермеу. Бұл мәселе қазіргі таңда көкейтесті мәселелердің біріне айналып отыр.   Соған байланысты, 101 топта ( Талғатбекова Г.Ж)  "Жасөспірім және заң" тақырыбында тәрбие сағаты өткізілді. Қазіргі таңдағы мәселелер көрнекіліктер арқылы жеткізілді. Студенттер өз ойларымен бөлісіп, жаңа мағұлматтармен танысты. Болашақ жастардың қолында!

Жасөспірім және заң

"Жасөспірім және заң"