Әр сабақтан кейін барлық сабақтар талданып, бірлістіктің барлық мүшелері АКТ- ны сабақта және сабақтан тыс шараларда қолданудың жолдарын талқылады

Осы пікір алмасуда барлық іс-шаралар талқыланып, жас мамандарға бағыт-бағдар берілді, олардың жұмысындағы жетістіктер аталды, кемшіліктерге кеңес берілді. Соңында жалпы білім беретін және гуманитарлық пәндері циклдік комиссиясының жетекшісі Рахимбаева Жұлдыз Сарқытханқызы апталықтың жұмысын қорытындылап, есеп берді.

Көңіл бөлінетін жұмыстар мынадай:

1. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмысты жандандыру.
2. Дарынды оқушылармен жұмысты жандандыру.
3. Оқу процесінде жаңа технологияларды кеңінен қолдану.
4. Оқытушылардың өз білім деңгейін үнемі көтеріп отыру.
5. Оқушының қызығушылығын арттыру мақсатында иннтелектуалдық сайыстарды өткізу.
6. Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарын жандандыру.
7. Шығармашылықпен айналысу. Жұмыстарын жарыққа шығару. (Іс-тәжірибені тарату)
8. Үйірме жұмыстарын жандандыру.
9. Жоғары деңгейге жету мақсатында оқушылардың дайындығын күшейту.

Апталық соңында үздік білім нәтижесін көрсеткен, топ жарыстарының жеңімпаздары, ғылыми конференцияға қатысушылар арнайы мақтау грамоталарымен, алғыс хаттармен марапатталды.

Қорыта келе айтарым, ұстаз-жас ұрпақтың рухани сәулеткері, қоғам, халық өзінің үміті мол болашағын тапсырытын сенімді өкілі. Ол – әрі ғалым, әрі шешен, әрі көшбасшы бола білсе ғана алдында отырған шәкірті білімді болады, болашақта ел тұтқасын берік ұстар азамат болады.

Апталыққа жауапты: Рахимбаева Ж.С.

Көңіл бөлінетін жұмыстар мынадай:

1. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмысты жандандыру.
2. Дарынды оқушылармен жұмысты жандандыру.
3. Оқу процесінде жаңа технологияларды кеңінен қолдану.
4. Оқытушылардың өз білім деңгейін үнемі көтеріп отыру.
5. Оқушының қызығушылығын арттыру мақсатында иннтелектуалдық сайыстарды өткізу.
6. Студенттердің ғылыми-зерттеу жұмыстарын жандандыру.
7. Шығармашылықпен айналысу. Жұмыстарын жарыққа шығару. (Іс-тәжірибені тарату)
8. Үйірме жұмыстарын жандандыру.
9. Жоғары деңгейге жету мақсатында оқушылардың дайындығын күшейту.

Апталыққа жауапты: Рахимбаева Ж.С.