«Физика біздің айналамызда»

100 топта өткен «Оптика құпиясы» сабағынан көрініс. Оқытушысы Рахимбаева Ж.С.
25 қазан күні оқытушы Рахимбаева Жұлдыз Сарқытханқызының жетекшілігімен физикадан «Физика біздің айналамызда» атты студенттердің ғылыми конференциясы өтті.

Конференцияның негізгі мақсаты:

• студенттерді ғылыми, іздену жұмыстарына баулу.
  • кәсіби біліктілігі жоғары маман дайындау.
  • колледж студенттерінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру.
  • физика пәніне деген қызығушылықтарын арттыру.
  • студенттердің шығармашылық қабілеттерін ашып, дамыту және талантты, әрі дарынды студенттерге қолдау көрсету.

Конференцияда физикаға байланысты әр түрлі тақырыпта 5 баяндама оқылды. Баяндамашылар өте жоғары дайындықпен, ізденіспен келген. Әрбір оқушының дайындаған баяндамасы мен ізденген жұмыстары жоғары бағаланды. Конференцияға колледж директоры С.А.Абдрахманова, әдіскер Ж.А.Турашева, оқу ісінің меңгерушісі А.К.Кабдуллина және жас оқытушылар қатысып отырды. Конференция жұмысы өте жоғары деңгейде бағаланды.

Конференцияға қатысушы студенттер және ғылыми жетекші Рахимбаева Ж.С.

Билетов Сәкен Сәбитұлы- ІІ курс, 202 топ, «Өрт қауіпсіздігі» мамандығының студенті. «Табиғаттағы құбылыстар» тақырыбына баяндама жасады.

Ахметов Темірлан Бауыржанұлы, Жолдасбеков Айдос Русланұлы,

Қуатов Қуаныш – ІІ курс, 201 топ, «Төтенше жағдайда құтқару» мамандығының студенттері. «Су бұрқағы (фонтан)» тақырыбына баяндама жасап, өз қолдарымен су бұрқағын жасап, жобаларын өте жоғары деңгейде қорғап шықты

«Су бұрқағы (фонтан)» жобасын қорғау сәтінен

Ериманов Досжан Нұржанұлы - ІІ курс, 202 топ, «Өрт қауіпсіздігі» мамандығының студенті. «Физиканың медицинадағы орны» тақырыбына баяндама жасады

Қуаныш Ақмарал – ІІ курс, 200 топ, «Жол қозғалысын ұйымдастыру» мамандығының студенті. «Электронды бесік» тақырыбына баяндама жасады.

metodicheskaya-kopilka-17
metodicheskaya-kopilka-18
metodicheskaya-kopilka-19
metodicheskaya-kopilka-20
metodicheskaya-kopilka-21
metodicheskaya-kopilka-22
metodicheskaya-kopilka-23
metodicheskaya-kopilka-24
metodicheskaya-kopilka-25
metodicheskaya-kopilka-26
metodicheskaya-kopilka-27
metodicheskaya-kopilka-28

«Физика біздің айналамызда»

100 топта өткен «Оптика құпиясы» сабағынан көрініс. Оқытушысы Рахимбаева Ж.С.

Конференцияның негізгі мақсаты:

• студенттерді ғылыми, іздену жұмыстарына баулу.
  • кәсіби біліктілігі жоғары маман дайындау.
  • колледж студенттерінің бәсекеге қабілеттілігін арттыру.
  • физика пәніне деген қызығушылықтарын арттыру.

Конференцияға қатысушы студенттер және ғылыми жетекші Рахимбаева Ж.С.

Ахметов Темірлан Бауыржанұлы, Жолдасбеков Айдос Русланұлы,

«Су бұрқағы (фонтан)» жобасын қорғау сәтінен